top of page
Tapicerka skórzana zawsze jak nowa

Skórzana tapicerka w samochodzie to od dawna synonim luksusu 👌 Decydując się na zakup samochodu z tapicerką skórzaną, często myślimy, że zachowa ona swój pierwotny wygląd, kolor i strukturę na lata. Niestety, po kilku latach eksploatacji skórzane fotele często są w nie najlepszym stanie.😟Czas to zmienić!

Co możemy zrobić aby Twoja skórzana tapicerka była bez skazy 
 

Czyszczenie

Skóra to naturalny materiał wymagający wyjątkowej pielęgnacji.
Czyszczenie skór wykonujemy wyłącznie przy użyciu delikatnych preparatów renomowanych producentów. 
W nowoczesnych samochodach czysta skóra jest matowa lub satynowa, jeśli zaczyna błyszczeć oznacza to że jest już brudna i należy ją wyczyścić i co najważniejsze właściwie zakonserwować.

Brak właściwej pielęgnacji doprowadza do

przetarć, pęknięć prowadząc do przedwczesnego zużycia.

Pielęgnacja


 Właściwa pielęgnacja elementów skórzanych przedłuż ich żywotność. Fotele powinny być czyszczone a następnie konserwowane w zależności od użytkowania od trzech do sześciu miesięcy. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych preparatów skóra odzyskuje miękkość i elastyczność oraz jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Renowacja

Kierownice, deski rozdzielcze, fotele i inne elementy skórzane nie muszą już być wymieniane na nowe. Dzięki programowi kompleksowej renowacji skór polegającemu na usunięciu defektów takich jak dziury, przetarcia, rysy, zadrapania, pęknięcia, przebarwienia, wgniecenia,  elementy skórzane odzyskają swój dawny wygląd.

Korzyści

IDEALNY

WYGLĄD

czysty i estetyczny wygląd

ODPORNOŚĆ NA ZABRYDZENIA

maksymalne ograniczenie wnikania zabrudzeń

WYDŁUŻONA 

TRWAŁOŚĆ

systematyczna konserwacja znacznie

wydłuża żywotność skóry

PODNIESIENIE

WARTOŚCI POJAZDU

brak oznak nadmiernej

eksploatacji podnosi

wartość pojazdu

bottom of page