top of page
ODKRYJ MOC NANOTECHNOLOGII

Ceramiczne powłoki ochronne to preparaty służące do zabezpieczania lakieru. Podobnie jak woski mają za zadanie chronić lakier lecz trwałość i skuteczność powłoki jest znacznie wyższa niż w przypadku wosku. Wosk utrzymuje się od 1 do 6 miesięcy a powłoka ceramiczna kilka lat. Oprócz trwałości zaletą powłoki ceramicznej jest także ochrona lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki twardości powyżej 9H powłoka ceramiczna chroni lakier przed drobnymi zarysowaniami. Kolejną zaletą jest to że nadają lakierowi niesamowite efekty wizualne, szklistość, połysk, głębię koloru, hydrofobowość dzięki której odprowadzana jest woda z powierzchni lakieru.

Powłoki ceramiczne są aktualnie najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym lakier samochodów nowych jak również używanych. Nadają lakierowi niesamowitą głębię koloru, szklistość oraz ochronę przed zarysowaniami. Nadają mu właściwości samoczyszczące i ułatwia mycie.
Powłoki Ceramic Pro to ochrona z gwarancją od 2 do 5 lat!

ZADBAJ O PIĘKNY LAKIER.

Wybierz swój typ ochrony z Ceramic PRO

Ceramic PRO CARE+

Ochronna jednowarstwowa. 

Trwałość do 1 roku lub 10-15 tys. km
Powłoka ułatwia bieżącą pielęgnację i zwiększa połysk lakieru. Zapewnia dobrą ochronę przed promieniowaniem UV i cechuje się wysoką odpornością chemiczną.

Ceramic PRO LIGHT

Ochrona dwuwarstwowa certyfikowana. Oparta o produkt TOP COAT.

Trwałość do 2 lat lub 40 tys. km 

Powłoka zapewnia doskonały połysk i efekt hydrofobowy, w znacznym stopniu chroni lakier przed czynnikami atmosferycznymi, wysoką temperaturą, promieniowaniem UV i środkami chemicznymi. 

Ceramic PRO MEDIUM

Ochrona trzywarstwowa certyfikowana. Oparta o produkty 9H i TOP COAT (2x 9H + 1xTOP COAT) Trwałość do 3 lat lub 60 tys. km. Kombinacja dwóch powłok poza doskonałym połyskiem i efektem hydrofobowym zapewnia wyraźne wzmocnienie lakieru i zmniejsza podatność na powstawanie mikro rys, korozję i utlenianie. Jest skuteczną barierą przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym wysoką temperaturą i promieniowaniem UV, a także środkami chemicznymi.

Ceramic TITANIUM

Ochrona pięciowarstwowa certyfikowana. Oparta o produkty 9H i TOP COAT. (4x 9H + 1xTOP COAT) Trwałość do 5 lat lub 100 tys. km 
Kombinacja dwóch powłok z zastosowaniem aż czterech warstw flagowego produktu Ceramic Pro 9H wzmacnia lakier do wartości powyżej 9H w skali ołówkowej. Jest to najbardziej zaawansowana ochrona z gamy produktów CERAMIC PRO przed powstawaniem drobnych zarysowań, blaknięciem, matowieniem lakieru, działaniem ekstremalnie wysokich temperatur, korozją, utlenianiem i agresywną chemią. Dodatkowo wysoki połysk i hydrofobowość warstwy wykończeniowej wydobywają z lakieru głębię koloru, ułatwiają bieżącą pielęgnację i zapewniają doskonały efekt antigraffiti. 

Korzyści z aplikacji powłoki ceramicznej

NIESAMOWITY

POŁYSK

lakier wygląda jak szkło jest gładki i błyszczący

SKUTECZNA

OCHRONA

lakier chroniony jest przed UV, ptasimi odchodami, agresywną chemią, temperaturą, zarysowaniami

łatwiejsze mycie i efekt samooczyszczania się lakieru podczas np. deszczu

PODNIESIENIE

WARTOŚCI

idealny lakier podnosi wartość pojazdu

SAMOCZYSZCZENIE

powłoki ceramiczne Jelenia Góra
bottom of page